Skupina reprezentanti Longrun.cz

Kalendář Longrun.cz v Česku

Skupina reprezentanti Longrun.cz

Skupina reprezentanti Longrun.cz
Kategorie:
Založena:
sobota 9. červen 2012
Správce skupiny:

LONGRUN REPREZENTANT může být:

Každý, kdo projde základním školením.
Výhodou jsou zkušenosti běžecké a závodnické, popř. i trenérské, i z jiného sportu, nejsou však podmínkou. Další výhodou je schopnost zorganizovat běžeckou skupinu, s libovolným (i malým) počtem běžců, kteří se mohou – a nemusí - stát REPREZENTANTY-FANDY.

LONGRUN REPREZENTANT není v pravém smyslu trenér, ale vedoucí skupiny. Nevede tedy trénink jednotlivých členů, nepíše tréninkové plány. Organizuje skupinové výběhy podle možností a kondice svých svěřenců. Může si však dále rozšířit obzor a stát se trenérem.

Skupinové tréninky vedené REPREZENTANTY jsou ZDARMA.

LONGRUN REPREZENTANT má svůj Profil s informacemi o skupinových bězích a s kontaktem, na nějž se mohou obrátit případní zájemci. Pro společný výběh doporučujeme jeden den v týdnu ve stálé lokalitě a stejném čase, frekvence tréninků může být rozdílná.
Případné změny může ve svém Profilu editovat sám nebo se s tímto zavčas(!) obrátit na nás.
Může k tomu používat sociální sítě – Facebook, Twitter apod. a o svých aktivitách informovat na našem Longrun Facebooku. K propagaci svých aktivit má rovněž právo vytvořit letáčky s logem LONGRUN.CZ.

Zatím zde není žádné oznámení
ahoj lidi, ted jsem se do toho postupne dostala, dřív mne deticky nepustily ani hlava nebrala...cas je taky probleeeem tedy URCITE, zkousim zatím rozjet sit, pratele, pridavejte se... a pro reprezentanty nově máme pravidelné tipy mailem, ale takova bezecka abeceda na videu by byla super, napr... sem s dalšími napady!!!
Poslední odpověď od Vanda Březinová-Kadeřábková v čtvrtek 23. leden 2014