Šárka : Já jsem se připojila nedávno a trochu tápu.Byla jsem na plno závodech,ale po přihlášení se počítá až můj poslední Běh Moravským Krumlovem 3.místo a běželi i všechny tři moje děti(7,5,3).Akorát nevím kam mám tyto informace a nějaké ty bodíky psát.Jsem z jižní moravy malé vesnice u Brna a postupně jsem získala pár maminek co si jdou se mnou zaklusat.Všechny zdravím Šári

O mne
V mládí jsem závodně dělala atletiku,ale jenom krátké tratě.Jsem vystudovaná fyzioterapeutka.A mám tři děti.Ted jsem ještě na mateřské dovolené.

Vokolo Prýglu 8 místo
Běh Moravským Krumlovem(součást znojemského běžeckého poháru) třetí místo a běžely i všechny tři moje děti.

Stručný profil
Vedu kruhový trénink v hale a někdy jdou maminky se mnou běhat.

• MAMINA klub + Reprezentant
  • Šárka označil(a) jako oblíbenou diskuzi celoroční běhání brzy ráno...
    com_easydiscuss Je to 958 dní
  • Ahoj dlouho jsem se neozvala byla jsem taková pořád na hromadě a běh nic moc.Ale ted od května jsem konečně začla u nás na vesnici běhat s maminama.Jsou to naše běžecké úterky zatím chodí3-5 maminek,ale to je dobré a hlavně jsem myslela,že začátek bude spíše indiánský běh a holky překvapily a na prvním běhu vydržely 2,5km pomalinku klusat.Hodně je to chytlo.Tak uvidíme.Šárka