Domů - Longrun.cz

Longrun na tento den

Běžecký kemp Jizerky

Zveme vás na Běžecký kemp do Jizerek, který pro vás připravujeme ve spolupráci s CASRI, Vital-Praha a sportovním penzionem Vital.

Budeme se společně věnovat běžecké technice, výběru správného obutí i stravě. Významnou součástí společného víkendu bude i kompenzační cvičení, na které se rádo zapomíná, ale může vám velmi pomoci od zdravotních problémů. Naučíme se a zdokonalíme běžeckou abecedu a základní odrazová cvičení, provedeme analýzu Vašeho běhu s orientačním změřením kyseliny mléčné v krvi.

Pokud budete chtít dát svému běhu ještě další rozměr, určitě si nechte ještě předtím zpracovat kompletní laktátovou křivku v centru Vital-Praha na Praze 10. Bude to pro vás výhodou, ne však povinností – víme, že rodinný rozpočet může být někdy opravdu napjatý. Pokud toto vyšetření na pracovišti Vital-Praha před tímto běžeckým campem absolvujete, budete mít jako účastníci této naší akce 10% slevu. Vždy je zajímavé a inspirativní, máme-li k porovnání více různých výsledků. Příjemně relaxovat pak můžete ve vířivce, nebo si ve volných chvílích můžete dopřát masáž.

Členové Klubu LONGRUN mají na celý pobyt 10% slevu. Těší se na vás Vanda Kadeřábková-Březinová a Aleš Tvrzník!

Přihlaste se ještě dnes (nejpozději i se zaplacením zálohy do konce března) a vezměte s sebou své běžecké přátele: budete se dobře bavit, nabijete se pozitivní sdílenou energií a odjedete bohatší o spoustu zážitků a užitečných informací.

Minimální počet aktivních účastníků je 10, v opačném případě se akce ruší a zálohy již zaplacené budou vráceny.

Číst dál

Co jsme napsali

SPORT ROKU 2014
Výsledky ankety Sport roku naj...
Ako bežec zdraví bežca
My bežci sme komunita. Dnes už...
Jaké ocenění použít pro běžecké soutěže?
Máte v úmyslu pořádat lokální ...
Není všem sportům konec
Taky máte pocit, že toho běhu ...
Ako ma beh naučil, že zlyhanie patrí k životu
od Mojmíry Némethové   ...

Co nás čeká

Reklama
Nebyla nalezena žádná akce

 • bezecke skupiny thumb

  Naše běžecké skupiny
 • treninkovy plan thumb
  Chci tréninkový plán
 • zacit behat thumb
  Chci začít běhat
 • mamina klub thumb
  MAMINA klub
 • zdrava pater thumb
  Chci zdravou páteř
 • seminar thumb
  Kursy a semináře

Nej články

Nej diskuze

Vytisknout

Proč běhat? Na každý pád…

Běh je spolu s chůzí přirozený pohyb. Bez běhu není života. Co vlastně k běhu potřebujeme? Hledáte pohyb, který by vás opravdu bavil? Volte běh! O běhu a běhání zábavně. Během k lepší postavě, kondici a zdraví! Běhám, tedy jsem. Běháš stále ještě sám či sama? Ryba plave, pták létá a člověk běhá, řekl kdysi slavný běžec Emil Zátopek. Běháme o závod i pro radost. Běháte a stále ještě neznáte Longrun.cz? Je čas to napravit. Víte, že malé děti při svých hrách běžně naběhají deset až patnáct kilometrů denně?Běhal/a bych, ale…Tak se nevymlouvej a běhej! Kolik máš naběhánoBěhajíce, přijdu na spoustu dobrých nápadů…

Partneři webu

Dakini Strollering Aby porod nebolel Fivefingers Pracující máma Casri Vysoký les Světlo pro svět Most Benecykl nefdesanté Fitnessie Buď-fit.cz