Chci zlepšit své výkony - Longrun.cz
Vytisknout

Chci zlepšit své výkony

Pokud pravidelně běháte a chcete se ještě trochu zrychlit, nebo naopak běháte jak diví a kila ne a ne dolů, jste na tomto místě správně. Jste tu dobře i tehdy, chcete-li se připravit na svůj první závod, nebo jich dokonce máte pár už za sebou a toužíte po lepším čase.

Jste zde dobře všichni, co:

  • běháte a chcete svůj trénink zefektivnit
  • dosud jste se zlepšovali a najednou to stagnuje
  • chcete se připravit na konkrétní závod(y)
  • chcete se vylepšit na rozličných tratích od kilometru po maratón
  • toužíte uběhnout svůj první maratón (nebo půlku)
  • narazili jste v tréninku na nějaký zdravotní problém a chcete běhat dále, ale zbavit se obtíží
  • jakákoliv další motivace

Neváhejte a napište si o radu, vložte dotaz do poradny nebo si nechte zpracovat tréninkový plán. Inspirovat se můžete i v ukázkách tréninkových plánů.

Zpráva všem, kterým již bylo 35: Chcete soutěžit s veterány a bojovat o cenné kovy na republikových, světových a evropských mistrovstvích, nebo poznat nové přátele stejného ražení jako jste vy? Pak nezáleží, zda je vám pětatřicet nebo sedmdesát – kategorie jsou pětileté, závodíte tedy se svými vrstevníky. Pokud se na to alespoň trochu cítíte, neváhejte a zkuste to! Zvláště v ženách máte šanci převelikou… 

Zpráva pro dámy z Prahy a okolí: Pokud se chcete dozvědět více, případně si zlepšit techniku běhu, závodní taktiku…a mnoho dalšího, přijďte na náš pravidelný trénink pro ženy - LONGRUN BABINEC!

Zpráva pro maminky: Pokud patříte k těm, které se rády pobaví pohybem, leč závodnice ani pravidelné sportovkyně svou povahou nejsou a nebudou, máme pro vás dva skvělé tipy!

Přihlaste se na MAMINY CUP, největší sportovní hry a wellness programy pro maminky malých dětí i těch v bříšku. Perfektní vyžití pro celou rodinu!

Zapojte se do MAMINA Virtuálního klubu, který počínaje rokem 2012 bude jak pro ostřílené závodnice, tak pro ty, které běh a závody nelákají, ale rády se alespoň občas vyhecují k nějaké akci. Zvolte si svou kategorii – závodnice i labužnice budou v celoroční soutěži hodnoceny zvlášť.

Ukázka tréninkového plánu pro získání kondice Chci vlastní tréninkový plán Chci poradit s výživou