Longrun.cz - Longrun.cz

Články

Vytisknout

Kde běháme

Zveme vás na skupinové tréninky s našimi reprezentanty a trenéry. Není-li uvedeno jinak, probíhají zpravidla jednou týdně ve večerních hodinách.

Naše doporučení: Než vyrazíte, zvláště poprvé a nebo po delším výpadku, zavolejte nebo napište našim reprezentantům, zda nedošlo ke změnám nebo zda v ten den trénink opravdu bude. Nepotvrdí-li svou účast ani jeden z vás, společný trénink zpravidla odpadá. Trénink může být zrušen rovněž z důvodů zvláště nepříznivého počasí či nemoci reprezentanta.

Na trénink doražte raději o několik minut dříve, než později. Případné čekání nepříjemně zdrží ostatní běžce. Doporučujeme s sebou mít mobilní telefon, kdybyste se přece jen opozdili (např. v dopravní zácpě), nebo pak v případě, kdybyste napoprvé nemohli najít místo srazu.

Skupinové tréninky jsou zpravidla zdarma, výjimku tvoří ty, které jsou vázány na vstupné do fitness studií nebo spolupracující organizace a vzájemné podmínky.

Na sebe a s sebou: Vhodné oblečení a obutí přiměřeně počasí, podle potřeby vhodnou nádobu s pitím. Nemáte-li možnost se ihned po tréninku převléknout (nebo skočit do vlastního auta), doporučujeme zvláště v chladnějších dnech bundu navíc, kterou si po dobu tréninku můžete odložit (nebo uvázat okolo pasu).

PRAHA
Praha – Braník (z Podolí směrem na Zbraslav a zpět) s Milanem ÚTERÝ
Předboj a severní část Prahy s Petrem STŘEDA, NEDĚLE
Praha-Horní Počernice s Radkou (po Klánovické cyklostezce) STŘEDA
BABINEC v Riegrových sadech s Vandou SOBOTA 1xměs, dopo
Na Vítkově s Aničkou ČTVRTEK ráno
Běžecké pondělky s Vandou (při studiu Fitnessie) PONDĚLÍ
Běháme s kočárky ve Stromovce s Vandou STŘEDA

OLOMOUC
V Olomouci s Lenkou (dle dohody)

Longrun losovani a babinec

Nechcete běhat sami, ale ve vašem regionu žádnou skupinu nemáte? Založte si vlastní skupinku na kterémkoli místě České republiky!