Kategorie Zde najdete seznam všech kategorií.
  • Přihlásit se
Kamila Skalinová

Kamila Skalinová zatím nemá uvedeny životopisné údaje
Posláno od v kategorie Tipy pro vaše závody

Včera (6.10.2012) jsme s Honzou běželi závod Běh Voděradskými bučinami (15km, lesní cesty a terén) Počasí nám přálo, Honza naštěstí přinesl reflexní nátělníky pro nás oba, za což jsem byla šťastná, protože jsem ráno oblékla triko s dlouhým rukávem (bylo pěkný vedro). I z praktického hlediska to nebylo špatné, ač to byl závod s účastí asi 40 závodníků, všichni zaregistrovali již na startu , že běžím s nevidomým. Závod to byl náročný, ale nádherný. Honza to zvládl na jedničku, zaběhli jsme spolu čas lepší než já loni sama (loni 1:18, letos s Honzou 1:16). Mezi ženami jsem byla druhá, tak jsem měla radost.Startovní pole bylo složeno hlavně z chlapů, tak Honza mezi prvními nebyl, ale také byl s výsledkem moc spokojený, protože to pro něj v terénu nebylo lehké.Běžela i máma, i ona byla druhá ve své kategorii.