Z našich akcí - Články Longrun.cz

Články Longrun.cz

Všechny články, které kdy byly publikovány na serveru Longrun.cz.

 • Úvod
  Úvod Zde najdete seznam všech napsaných článků.
 • Kategorie
  Kategorie Zde najdete seznam všech kategorií.
 • Štítky
  Štítky Zde najdete seznam všech použitých štítků.
 • Blogeři
  Blogeři Zde můžete hledat své oblíbené autory.
 • Týmy
  Týmy Zde najdete články autorských týmů.
 • Přihlásit se
Posláno od v kategorie Z našich akcí

Další ročník Maminycupu, tentokrát na kladenském Sletišti je za námi! Užily jsme si jej my mámy skvěle, naše děti jakbysmet, počasí přálo - co si přát víc?

Poprvé si zazávodili i nejmenší kojenci, lezoucí batolata ve svém MIMI RUNu. K vidění byly skvělé výkony ve všech sportech a hlavně pohoda, soutěžilo se po celý den. Kdo nezávodil, zkusil si fitness programy nebo cvičení s kočárky Strollering. Na vlastní nohy jsem si prošla atletickým čtyřbojem a krosem, do toho se postarala o MIMI RUN. O dětičky se postaraly chůvy z kladenské Medvídkovy školičky a kdo chtěl, měl tu pro ty své babičku nebo tatínka. Děti závodily na odrážedlech, a odpoledne tu měly atletický trénink.

Odpovědi (1) Přejít do diskuze >

 • Napsal(a) Eva Mentlíková v pondělí, červen 24 2013, 06:21 PM · #
  Potvrzuji, skvělá akce. Svoje výkony ve čtyřboji raději komentovat nebudu:), ale nohy mě taky pěkně bolí. Při dnešních 9 km jsem sotva lezla.;)

Rychlá odpověď

Pro možnost účastnit se diskuze se nejprve musíte přihlásit. · Přihlásit se · Registrovat

Odpovědi (1) Přejít do diskuze >

 • Napsal(a) Eva Mentlíková v pondělí, červen 24 2013, 06:21 PM · #
  Potvrzuji, skvělá akce. Svoje výkony ve čtyřboji raději komentovat nebudu:), ale nohy mě taky pěkně bolí. Při dnešních 9 km jsem sotva lezla.;)

Rychlá odpověď

Pro možnost účastnit se diskuze se nejprve musíte přihlásit. · Přihlásit se · Registrovat
Oštítkováno: Děti Můj běh Závody
Počet zobrazení: 1189
0
Posláno od v kategorie Z našich akcí

Kdo chtěl tak přišel na náš předmaratonský trénink ve Stromovce. Nabídka služeb byla bohatá.
Počasí: chvíli sluníčko, chvíli zataženo, chvíli déšť, vítr i bezvětří, ale celou dobu relativně příjemné teplo na dlouhý běh.
Trasa: okruh cca 3 500m, kde se střídal asfalt, dlažební kostky a rozbitý terén, který kopíroval nábřeží kolem Anežky a Na Františku, jeden seběh a jeden výběh simulující podběhy pod mosty. Na trase bylo vše s čím se můžete setkat na maratonu v Praze. I když vše ne, chyběly tramvajové koleje.
Občerstvení: voda, "jontový" nápoj, banán a sušenky. Jen to červené auto bylo pouze na začátku našeho tréninku.
Vanda, majitelka tohoto vozítka musela do Brna skládat zkoušku na trenéra II. Nakonec byla stejně úspěšná jako všichni co běhali a splnili si svůj cíl.
I mezinárodní účast byla. Jedinou slabinou tohoto běhu byla slabší účast oproti očekávání. Kdo nepřišel může jen litovat, ale možná jen krátkou chvíli, podobný trénink se bude určitě opakovat.

Oštítkováno: Můj běh Začínáme běhat
Počet zobrazení: 1581
0

Posláno od v kategorie Z našich akcí


Holky z našeho Mamina klubu se na noční pětce neztratily! Marcela Roflíková-25:37, Zuzana Janglová-25:47. Oběma se letos narodilo miminko a oběma to tak pěkně běhá - tedy gratulujeme a těšíme se na další závody!
Ani na desítce se naše běžkyně nestratily! Radka ráno zvládla Dvě míle (třetí místo a osobák) a věčer desítku, Dáša jen Dvě míle, ale také ve velice dobrém čase.

Počet zobrazení: 979
0

Seminář 15.5. se vydařil, každý se dověděl něco nového a všichni jak dál se svým tréninkem. několik dalších obrázků zde.

Počet zobrazení: 809
0

běh s kočárkem

Maminky, neseďte s dětmi jen doma či u hřiště a doběhněte si pro kondici spolu s námi a se Strolleringem! Strollering (z angl.stroller – kočárek) je příjemná aerobní aktivita pro aktivní maminky a jejich děti. Svižnou chůzi s kočárky provází intenzivní cvičení s posilováním a tvarováním těla v problematických partiích pod vedením matky celého tohoto pěkného projektu Edity Berkové a dalších lektorek na různých místech ČR.

Poslední předjarní neděli proběhly v pražské Stromovce a dalších 13 českých městech první Celorepublikové závody kočárků ve sportovní chůzi s kočárky. Počasí opravdu přálo, a tak se jich sešlo na startu opravdu hodně. Soutěžilo se v kategoriích maminka s kočárkem, tatínek s kočárkem a celá rodina. Byly k vidění ostré sportovní souboje a často rozhodovaly centimetry. Není bez zajímavosti, že se do finále dostaly hned dvě rodiny s dvojčaty a ty ovládli i stupně vítězů. Nejrychleji byla v cíli rodina Mikulova, v kategorii maminek byla nejrychlejší Petra Hauptová.

Konečně něco pro běhavé maminky!

běh s kočárkemPro ty, jimž chůze nestačí a chtěly by se postavit na start velkého závodu, zde máme žhavý tip: Spojili jsme své nápady a již od 11. dubna probíhají v pražské Stromovce i běžecké tréninky s kočárky. Tréninky, k nimž se ještě nyní můžete přidat, vyústí Rodinným minimaratonem v rámci Volkswagen maratonského víkendu, probíhají každou středu od 15:00 ve Stromovce(sraz u Šlechtovky). První závod jsme záměrně volili nesoutěžní běh, jehož se právě rodiny s dětmi účastní běžně, abyste se opravdu nemusely bát postavit se na start s číslem na hrudi, pokud na to nejste zvyklé.

Prozatím tréninky plánujeme právě do tohoto závodu, avšak pokud se maminkám v hojném počtu zalíbí, mohou pokračovat i dále – záleží to tedy především na vás, milé dámy!!! Ty sportovněji naladěné závodnice i s dětmi pak mohou zkusit štěstí na tradičních Dvou mílích ve Stromovce, konaných každou první sobotu v měsíci. Nepostávejte tedy u startu jako neběhající doprovod a pusťte se na trať také. Lhostejno v jakém čase a pořadí – tento závod zdaleka není jen pro chrty – sladké medaile v podobě lívanců v cíli čekají v cíli na každého.

běh s kočárkemDalším velkým letošním závodem, jehož se můžete zúčastnit, je Nike Run Prague - desítka, kde vám již změří čas. Vzhledem k velkému počtu účastníků bude lépe se s kočárkem raději postavit do zadních řad. Jelikož se tu neřeší rozdíl mezi „hrubým“ a „čistým“ časem změřeným čipem, nepředstavuje to žádný větší problém. Vzhledem k tomu, že prázdniny nejspíše neumožní pravidelné konání tréninků, jsme pro vás připraveni s „tréninkem na dálku“ v podobě tréninkových plánů a konzultací, společné setkání v podobě dopoledního minisoustředění se pak uskuteční první srpnovou sobotu hned po tradičních Dvou mílích, jichž se můžete také zúčastnit. Těšíme se na co nejvíce z vás – budete se cítit lépe, sundáte kila od porodu a lépe se vrátíte do formy!!!

Více informací o sportovních aktivitách s kočárky i našich trénincích na www.strollering.cz

Nezmeškejte svůj trénink a zavolejte mi nebo napište! Vybíháme, pokud mi potvrdíte účast alespoň tři.

Počet zobrazení: 3493
0