Kindersurprise na palubě: jako v 11.měsíci - Články Longrun.cz

Články Longrun.cz

Všechny články, které kdy byly publikovány na serveru Longrun.cz.

 • Úvod
  Úvod Zde najdete seznam všech napsaných článků.
 • Kategorie
  Kategorie Zde najdete seznam všech kategorií.
 • Štítky
  Štítky Zde najdete seznam všech použitých štítků.
 • Blogeři
  Blogeři Zde můžete hledat své oblíbené autory.
 • Týmy
  Týmy Zde najdete články autorských týmů.
 • Přihlásit se

Kindersurprise na palubě: jako v 11.měsíci

Posláno od v kategorie Aktivní mateřství
 • Velikost písma: Větší Menší
 • Počet zobrazení: 1072
 • Přihlášení k odběru novinek
 • Tisk

Mnozí z vás nedočkavě vyhlíží zprávu, případně fotku nejmladšího Longruňáčka. Ne, nejsem z něj natolik v jednom kole, že bych ji snad zapomněla pověsit na titulku. Malý běžec se totiž ještě stále nenarodil.

Přežili jsme vcelku trenérský kurs, ale ani ve snu by mne ještě týden před kunratickou nenapadlo, že vcelku ještě budeme. Pravda, viz minulý díl, padala data od konce září do poloviny listopadu, což mi nevadilo, leč přece jen jsem doufala a u třetího bych i čekala, že to bude sprinter jako byla Lada a trochu ulije start. A zatím ještě chrupe v blocích, i když už si občas zkouší start nanečisto...

 

A tak už jsem několikrát "hnízdila", několikrát si řekla "tak už je barák dostavěn, zahrada zazimovaná, napsáno to či ono, uklizeno, už se klidně může narodit..." a ono nic. Několikrát na mně padla jakási už známá mlha, kdy jsem raději než po dálnici volila obezřetnou jízdu po vesnických silnicích.

A co bylo hlavní, neměla jsem ani náladu na běhání, což jsem považovala za celkem jasnou známku,že se nejpozději za dva dny rozpadnem. Ačkoliv jsem ještě celkem nedávno (vlastně už je to docela dávno) přemýšlela o tom, jestli je možné udržet kilometráž až do konce, v mém případě kolem 50km, přece jen jsme snižovali... Na kursech v Brně jsem si dala meditativní klusík, asi tak 3 kilometry, s pocitem že bude asi jeden z posledních, ten týden naběhala jen 15...v dalším jen 3, v dalším dokonce nulu(!), prostě nálada nebyla, těhotněl mi snad i mozek, cítila jsem se, že už to musí každou chvíli přijít, a nic.

Přechodné období, utěšuji se nad proflákanými kilometry, vždyť i vrcholáči si ho dopřejí a vyrazí třeba na dovolenou. Ideální timing. Závody jsem stihla, a pak vlastně jen vklouznu do další přípravy na sezónu...ale už to trvá moc dlouho a chybí mi to. V pondělí tedy vyrážím mezi hromady sněhu z víkendu, byla to jediná měkká cesta, a tam si dám necelé tři kilometry,abych se úplně nezbláznila. Pomohlo mi to ze splínu, ve středu využívám hezkého počasí a toho, že naše porodní asistentka má poradnu v Kunraticich. Mám s sebou ale Ladu a jen obyčejný kočár, po cestách Velké kunratické se tedy jdeme jen projít a jen nahoře. Je mi jasné, že start na delší trati budu muset někomu prodat, tu svoji kratší si ale musím aspoň pro ty statistiky projít, vcelku nebo s mimi v šátku. Dvacátý start si nenechám vzít. Mohu být nejmladší veteránkou VK, jedinou ženou v celé historii VK bez vynechaného ročníku..

A jdu si zaběhat i další den. Vytahnu pětiprsťáky, dobrý, jde to. Zvládám to sice pomalu, ale i do kopce. Nemůžu se přece pořád jen sledovat. Cítím podporu špunti a snad i obrovskou úlevu zhloubi, že máma je opět sama sebou...zítra jdem zase, že?

Odpovědi (0) Přejít do diskuze >

K tomuto článku zatím není žádná reakce.

Rychlá odpověď

Pro možnost účastnit se diskuze se nejprve musíte přihlásit. · Přihlásit se · Registrovat
0
Oštítkováno: Těhotenství
je, to je super:)
já si ted dala bezecky desetiboj, narocny ale pekny. Tak at to beha i dále, a samoyrejme i fotečky vítány!