Longrun závody: Maminycup 2013 opět nezklamal - Články Longrun.cz

Články Longrun.cz

Všechny články, které kdy byly publikovány na serveru Longrun.cz.

 • Úvod
  Úvod Zde najdete seznam všech napsaných článků.
 • Kategorie
  Kategorie Zde najdete seznam všech kategorií.
 • Štítky
  Štítky Zde najdete seznam všech použitých štítků.
 • Blogeři
  Blogeři Zde můžete hledat své oblíbené autory.
 • Týmy
  Týmy Zde najdete články autorských týmů.
 • Přihlásit se

Longrun závody: Maminycup 2013 opět nezklamal

Posláno od v kategorie Z našich akcí
 • Velikost písma: Větší Menší
 • Počet zobrazení: 1188
 • Přihlášení k odběru novinek
 • Tisk

Další ročník Maminycupu, tentokrát na kladenském Sletišti je za námi! Užily jsme si jej my mámy skvěle, naše děti jakbysmet, počasí přálo - co si přát víc?

Poprvé si zazávodili i nejmenší kojenci, lezoucí batolata ve svém MIMI RUNu. K vidění byly skvělé výkony ve všech sportech a hlavně pohoda, soutěžilo se po celý den. Kdo nezávodil, zkusil si fitness programy nebo cvičení s kočárky Strollering. Na vlastní nohy jsem si prošla atletickým čtyřbojem a krosem, do toho se postarala o MIMI RUN. O dětičky se postaraly chůvy z kladenské Medvídkovy školičky a kdo chtěl, měl tu pro ty své babičku nebo tatínka. Děti závodily na odrážedlech, a odpoledne tu měly atletický trénink.

Super, ještě zvládnu 425 do dálky, koule mi ale tradičně nejde, tam jsem beznadějně na chvostě, stovka pod 15 být prostě musí a taky se daří, na 800 si kladu za cíl 2.40,což se taky podařilo.Celkově druhá, v krosu pak o malinko lépe. Na druhý den mně pak ale pěkně bolely nohy, a když mi po nich naši junioři začnou skákat, tak je to fakt zážitek. Klusnu asi šest kilometrů a sotva lezu.

Místo, abych vyklusala, chystám totiž MIMI Run, tedy hledám ideální místo, pokládám lajny, pomalu se scházejí děti... Náš Dalibor údajně před chvílí usnul, ale relativně ochotně se nechal vzbudit a vyrazil ke startu. Je na startovce jasně nejmladší, tratí ale prosvištěl jak motorová myš. Do cíle dále dorazila Viktorka a Vítek, další stateční závodníci nedokončili. Barunka byla zralá na spaní, ale pak perfektně zapózovala fotogfafům, Emičku a Vašíka nejspíš zaskočila lechtající tráva, přesto ale všichni závodníci získali diplom a drobné ceny. Večeře pak zaslouženě chutnala všem.

Děkujeme organizátorům, chůvám, dobrovolníkům i osobnostem ze světa sportu, a rovněž všem sponzorům, bez nichž bychom si tak báječně nezasportovali...a taky vám všem co jste přijeli a vytvořili skvělou atmosféru celé akce. Už se těšíme na další ročník!

Odpovědi (1) Přejít do diskuze >

 • Napsal(a) Eva Mentlíková v pondělí, červen 24 2013, 06:21 PM · #
  Potvrzuji, skvělá akce. Svoje výkony ve čtyřboji raději komentovat nebudu:), ale nohy mě taky pěkně bolí. Při dnešních 9 km jsem sotva lezla.;)

Rychlá odpověď

Pro možnost účastnit se diskuze se nejprve musíte přihlásit. · Přihlásit se · Registrovat
0
Oštítkováno: Děti Můj běh Závody
je, to je super:)
já si ted dala bezecky desetiboj, narocny ale pekny. Tak at to beha i dále, a samoyrejme i fotečky vítány!