Příjemný podvečer s Nike a Zuzkou Hejnovou - Články Longrun.cz

Články Longrun.cz

Všechny články, které kdy byly publikovány na serveru Longrun.cz.

 • Úvod
  Úvod Zde najdete seznam všech napsaných článků.
 • Kategorie
  Kategorie Zde najdete seznam všech kategorií.
 • Štítky
  Štítky Zde najdete seznam všech použitých štítků.
 • Blogeři
  Blogeři Zde můžete hledat své oblíbené autory.
 • Týmy
  Týmy Zde najdete články autorských týmů.
 • Přihlásit se

Příjemný podvečer s Nike a Zuzkou Hejnovou

Posláno od v kategorie Tipy pro vaše závody
 • Velikost písma: Větší Menší
 • Počet zobrazení: 1147
 • Přihlášení k odběru novinek
 • Tisk

Testování nových kousků z podzimní kolekce včetně bot, společný trénink s Radkou i krátká beseda s mistryní světa, to vše se mi naskytlo v nově otevřené prodejně Nike v OC Smíchov. Dokonce i se všemi dětmi, které to až na několik zvládnutých karambolů zvládly taky.

Lada měla zbrusu novou teplákovou soupravu stejné značky, v její velikosti se ale počítá možná ještě s plinkami, které odhodila už před rokem, a tak jí pořád padaly kalhoty:) Přesto s námi zvládala i běhat. Matýsek za mně zvládl téměř celý rozklus po parku Sacre Coeur, zatímco já nesla zkratkami sedačku s Daliborem. Tomu patří pak velký dík za to, že v ní celý trénink vydržel, částečně pak s vydatnou pomocí starších sourozenců. Hlídací babička měla bohužel jinou akci, ale tohle si rozhodně ujít nenechám-a dětičky to zvládly pěkně.

Naše nejlepší překážkářka si odnesla krásnou zlatou tretru jako poděkování za 13 letošních vítězství (je zblízka hodně vysoká,ostatně dlouhé nohy se jí na tuto disciplínu hodí...až se našemu fotografovi Matýskovi nevešla na fotku:)) ...a my se převlékli a vyrazili za Radkou (která už se na snímek vešla).

Nové boty Nike Free Flyknit 5.0 mně zprvu překvapily-podrážka nařezaná stejně jako u všech freeček mi přišla zprvu hodně silná a ohnutá nahoru(jsem zvyklá na tenčí 4.0 a pětiprsty), ale brzy se přizpůsobila. Svršek v reflexní žluté mně hned chytil, tyhle barvy miluju:) ...ale ještě více mně dostal jeho tvar-leze se do nich jako do ponožky a jen se dotáhne tkaničkami. Ideálně naboso, super. Pěkně drží na noze, nesvírají ji a nepadá do nich smetí. Tričko, kalhoty i bunda mi padly hned. Ta sice vypadala, že se v ní asi budu potit, ale opak byl pravdou-zahřeje, nepromokne, má super střih a větrá. Sundala jsem ji až na soutěžní kolečko na stanovištích, a také i proto, abych přikryla Dalibora.

Trénink byl dobrou ukázkou intervalového kruháčku, tady v tom počtu lidí spíše na ochutnávku, ale jinak bych to potřebovala častěji. Dřepy, kliky, výskoky na bednu, slalom mezi překážkami, výpady skokem s těžkým míčem a švihadlo. V první sérii na zkoušku a naučení správného provedení, ve druhé na rychlost a počet opakování, vždycky po minutě. Ze soutěžních disciplín dávám dřepů 69, výskoků 36, přes švihadlo 126, spolu s klukama dáváme dobře i kolektivní disciplíny, jako překážky i těžký míč. Matěj zdařile zaskočil za kolegyni ze skupiny, která už asi nemohla, svými 30 přeskoky. Klidně bych si ještě jednu sérii dala, ale už se začínalo stmívat a přituhovat, Matěj jde ráno do školy a parkovat se tam taky nedá donekonečna...skončili jsme právě včas. Nike překážky se mi ale hodně líbily a dá se na nich dělat spousta věcí...no, asi si je pořídím na zahradu:)
Vanda

 

Odpovědi (0) Přejít do diskuze >

K tomuto článku zatím není žádná reakce.

Rychlá odpověď

Pro možnost účastnit se diskuze se nejprve musíte přihlásit. · Přihlásit se · Registrovat
0
Oštítkováno: Tipy Začínáme běhat
je, to je super:)
já si ted dala bezecky desetiboj, narocny ale pekny. Tak at to beha i dále, a samoyrejme i fotečky vítány!