LONGRUN TIP: Více než jen prodejna - Články Longrun.cz

Články Longrun.cz

Všechny články, které kdy byly publikovány na serveru Longrun.cz.

 • Úvod
  Úvod Zde najdete seznam všech napsaných článků.
 • Kategorie
  Kategorie Zde najdete seznam všech kategorií.
 • Štítky
  Štítky Zde najdete seznam všech použitých štítků.
 • Blogeři
  Blogeři Zde můžete hledat své oblíbené autory.
 • Týmy
  Týmy Zde najdete články autorských týmů.
 • Přihlásit se

LONGRUN TIP: Více než jen prodejna

Posláno od v kategorie Tipy pro vaše závody
 • Velikost písma: Větší Menší
 • Počet zobrazení: 1223
 • Přihlášení k odběru novinek
 • Tisk

PUMA je světoznámou značkou a výrobcem sportovního oblečení a obutí. Nyní má také svou specializovanou prodejnu v samotném centru Prahy, v Maiselově ulici na Starém Městě. Tedy ne, že by tam nebyla dřív…

V Maiselovce ale nemají jen prodejnu sportovního a volnočasového oblečení a bot. Rozhodli se tu vyjít vstříc ještě více sportovcům všech úrovní i těm velmi svátečním. Profesionální a milý přístup je zde samozřejmostí. Poradí vám s výběrem, můžete si tu dát kafe za příznivou cenu, což je v srdci Prahy s cenami nastavenými malinko jinde, vítaným krokem. Můžete si zkoušet cokoli a jak dlouho chcete. Ve výběru opravdu pěkných kousků, navržených ve spolupráci s uznávanými návrháři pro volný čas (i když právě něběháte) vám poradí také stylistka. V každé botě je kus přírody – zvířecí vzory a nápadité kombinace. Ze sportů je zde vyzdvižena řada pro běh – jak jinak - a pro fotbal. Puma obléká naši atletickou reprezentaci /podobně jako třeba i jamajské sprintery a celou řadu fotbalových klubů.

Budou se zde konat semináře a workshopy, včetně běžeckých. Je proto velmi pravděpodobné, že právě zde i nějaký Longrun seminář či společný výběh uskutečníme. Nejdříve jsem si nedokázala představit, že by se tu v centru města dalo také běhat, ale je to velmi blízko na Letnou, kde je běhání pěkné a pestré. Najdou se tu roviny i drsná stoupání.

Tváří Pumy je fotbalista Václav Kadlec, hrající nyní za Frankfurt v německé Bundeslize. Přirozeně nás zajímalo, kolik naběhá. „Za zápas kolem deseti kilometrů, s rozcvičkou tak dvanáct. V tréninku kolem osmi, těžko se to počítá“, pokouší se odpovědět co nejpřesněji na náš dotaz. A běhají víc naši fotbalisté, nebo Němci? „To bude asi stejné, v Německu se ale více maká. Záleží také na tom, jaká se sejde parta,“ pokračuje. Když je dobrá a sehraná, lépe se trénuje a také na výsledcích se to odrazí.

Přemýšlela jsem o paralelách s běžeckou skupinou. I přes rozdílnost sportů je to právě týmový - skupinový duch táhne a ve skupině se hecnete, i když se vám zrovna nechceJ

Odpovědi (0) Přejít do diskuze >

K tomuto článku zatím není žádná reakce.

Rychlá odpověď

Pro možnost účastnit se diskuze se nejprve musíte přihlásit. · Přihlásit se · Registrovat
0
Oštítkováno: Tipy Začínáme běhat
je, to je super:)
já si ted dala bezecky desetiboj, narocny ale pekny. Tak at to beha i dále, a samoyrejme i fotečky vítány!