Aby děti spaly

Diskusní fórum Longrun.cz

Můžete klást dotazy

Aby děti spaly

0

ahoj holky,

co se vám nejvíce osvědčilo, když se vám děti v noci často probouzely? Matýsek byl zlatíčko a nechal mne vyspat. O těch druhých dvou se to říci nedá. Můj spánek je třemi až pěti probuzeními nabouraný tak, že regenerace se rovná nule. Máte nějaké fígle, jak na to, nebo to prostě přešlo s věkem? Spí děti s vámi v posteli, nebo odděleně? A co děláte tehdy, když dětičky slastně oddychují, a vy ne a ne zabrat?

     
 • Napsal(a) Jana Čermáková v čtvrtek, leden 23 2014, 12:12 PM · Skrýt · #1
  Ahoj Vando,

  tak já jen znovu píšu, že u mě to ten první rok bylo krizový, nespala jsem a neběhala, ale koncem prvního roku jsem redukovala noční kojení a nikdy jsem nedávala čajíky a tak něco....první týden bez cecu se pořvali...ale pak pohoda, večer pac a pusa, pohádka a máma odchází, žádný sezení u postele, ani když v noci zakníkaj, nejdu k nim...většinou pak usnou...a mám supr spáče..čajíky dávám jen v nemoci:)))))..ale ten první rok ti neporadím..psala jsem, že jsem nevyspáním nemohla ani běhat:))
 •  
 • Napsal(a) Vanda Březinová-Kadeřábková v čtvrtek, leden 23 2014, 09:13 PM · Skrýt · #2
  Díky...my taky nejedeme na náhražkách - a látkové plíny. Lada byla noční savec, následně se zdojila a budila se, jak byla mokrá. Teď v toml podobně jede Dalibor... Ladunka se ale naštěstí naučila poměrně brzy bez plen i v noci, řekne si , když potřebuje čůrat, a jde. Jenže jí musím posvítit na cestu, aspoň že se v noci tolik nenalejvá. To bylo hrozný, i když už nebyla kojená...Nejmenší spí se mnou v posteli, abych nemusela vstávat, hromadu plínek u ruky, jen to odhazujem na zem a ráno skopneme k pračce:)
  horší je, že se mi nedaří hned potom zase usnout a kolikrát čumim do stropu...nebo vymýšlím články:)
  snad bude lépe. Všem přeji spící dětičky!
 •  
 • Napsal(a) Kateřina Poláková v neděle, únor 02 2014, 08:32 PM · Skrýt · #3
  Ahoj Vando,musím reagovat, protože jsem ten samy problém řešila pred mesícem....Maly savec se v noci budil často,jindy méne často a já pak nemohla zabrat..:-) Tak v noci nekojím,žádné mlíko, žádné čaje..Už to mám odzkoušeno od starší Emy,prosté nedat v noci,tři dny řvou,ale pak spí celou noc. Zni to drsne,ale já byla vyždímaná a neméla silu na nic, ani na behani!;)
  Katka.
 •  
 •  
  Napsal(a) Jitka Šírová v čtvrtek, duben 24 2014, 10:04 AM · Skrýt · #4
  Ahoj,
  já jsem se naučila takovou autohypnozu, abych snadno usnula. Představuji si, že se se mnou houpe postel (jako by byla zavěšená za šňůry ke stropu). Do pěti minut mě to uspí. Asi je to tím, že člověk nemyslí na milion věcí, když se snaží představit si to houpání.
  Jitka
Vaše odpověď
Pro možnost odeslání komentáře se nejprve přihlaste.