Jaké ocenění použít pro běžecké soutěže?

Diskusní fórum Longrun.cz

Můžete klást dotazy

petr v středa, prosinec 10 2014, 01:39 PM

Jaké ocenění použít pro běžecké soutěže?

0

Máte v úmyslu pořádat lokální či větší běžecký turnaj? Chcete vítěze odměňovat nevšední trofejí v exkluzivním provedení, jenž neskončí schovaná někde na dně skříně, ale její majitel ji patřičně vystaví na správné místo, kde ji mohou návštěvníci obdivovat? Pokud jste odpověděli ano, doporučuji pořídit originální sportovní poháry, které nikomu nezevšední a přitom leckterému sportovnímu programu dodají náležitý glanc.

Poháry "SUPER EKONOMY" Pohár SUPER EKONOMY SE2

Sportovní poháry patří k neobyčejným upomínkovým předmětům, které se vyrábí v několika unikátních provedeních. Povětšinou mají pevný kruhový či kvádrový podstavec. Ten je zhotoven z plastu, masivního dřeva nebo mramoru. Podstavec dle zvoleného již zmíněného materiálu vyniká zajímavou texturou, světlejší anebo tmavší barvou. Výjimkou nejsou ani žíhané barevné odstíny. Z jeho přední strany lze připevnit menší štítek, do kterého se zpravidla vypisuje efektivnější gravírovací technologií (přesný název akce, datum konání a místo umístnění). Na tomto místě se pochopitelně může upevnit nalepovací fólie se speciální ochranou vrstvičkou proti poškrábání.

Poháry "EKONOMY" Pohár EKONOMY E23

Sportovní poháry jsou vybaveny tvarovanou nožkou, která může být doplněna reprezentativním emblémem. Tento komponent má nápadné barevné propracování.

Poháry "STANDARD" Pohár STANDARD S12

Některé tyto upomínkové produkty dominují pohárem propracovaným do nejmenších detailů, jiné zase mají jednoduchou linii. Ale skoro všechny disponují postranními oušky se zdobnými ryteckými prvky.

Poháry "STANDARD" Pohár STANDARD S3

 

Obrázky použity z webu Poháry Bauer

Sportovní poháry se prodávají v mnoha barevných variacích, velikostech a cenových relacích. Navíc si je můžete pořídit samostatně, tak i v sadě. Některé levnější modely vás vyjdou na stokorunu, jiné luxusní kousky stojí přes tisícovku.

[url=/index.php?option=com_easyblog&view=entry&id=293&Itemid=225]Číst celý článek[/url]
  • K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.
Vaše odpověď
Pro možnost odeslání komentáře se nejprve přihlaste.